První hádka

22. dubna 2012 v 19:57 | Ntali |  Jednorázové povídky-Doctor Who
Kde zase je? Doktor si prostě zmizel, nechal ji tady samotnou v cizím městě na cizí planetě, nezná ani jejich řeč, nemá sebou ani psycho papír, neví, kde je tardis a jak se k němu dostane. Prostě odešel se slovy "Za chvíli jsem zpátky" No bezva. Sedla si na kámen a vytáhla si knížku. Určitě se za chvíli vrátí, přece by mě tady nenechal. A začetla se. Od knihy se odtrhla až v okamžiku, kdy si s hrůzou uvědomila, že se stmívá. Seděla tam už několik hodin a Doktor pořád nikde, co bude dělat? To město se zdá být zcela opuštěné a jí začíná být zima a má pořádný hlad. Jak na ní mohl takhle zapomenout? Vydala se prozkoumat ta zvláštní stavení, kdyř otevřela dveře, nebylo tam nic, zhola nic ani pitomá židle ne. V další domě to bylo totéž. Nikde nic k jídlu. Oběhla takhle tři bloky, ale zdálo se, že toto město je opuštěné už hodně let. Vrátila se unavená a zcela bezradná zpátky k tomu kameni. Znovu si na něj sedla a po tvářích jí začali téct slzy, nevěděla co si počít. Doktorovi se muselo určitě něco stát! Jinak to není možné. Jak mu mám pomoci, když ani nevík, kde ho hledat.
Únavou a strachem o Doctora usnula. Vzbudilo ji až hrubé zatřesení ramenem, otevřela oči a uvidila znuděný doktorův obličej. "No hurá, spala jsi jako dřevo"
"Doktore! Tolik jsem se o tebe bála" a skočila mu radostně do náručí "Kde jsi byl? Co se stalo"
"Ále, jen jsem si potřeboval na chvilku odpočinout"
"Od čeho?"
"Od tebe" řekl s naprosto nevzrušeným výrazem
"Cože???" Vykřikla, nemohla tomu uvěřit "Proč jsi mi to neřekl? Nechal jsi mě tady samotnou tak dlouho, bála jsem se"
"Promiň, trochu jsem na tebe zapomněl, tolik jsem se bavil, že jsem zapomněl, že jsem tě tu nechal" Jeho výraz ale prozrazoval, že svou omluvu nemyslel vážně
"Tys na mě zapomněl?" Rose se oči zalily slzami. "Ale Rose, nedělej z toho drama, nakonec jsem si na tebe vzpomněl"
Zrovna, když se nadechovala k tomu, že mu hezky vyjeví svůj názor, brobudil ji polibek na tvář od Doctora a když otevřela oči uviděla Doktorovu smějící se tvář. "Co si to dovoluješ" Vyjela na něj. Doctor se zatvářil zmateně. "To si myslíš, že po tom všem mě dostaneš do postele? To si mě vůbec nevážíš? To sem pro tebe jen holka na ukrácení věčnosti?" Doctor už nebyl zmatený, ale rovnou viděšený? "Rose, co to říkáš? Vždyť víš, že jsi pro mě to nejdůležitější na světě" "Tak proč jsi mě tam nechal?" Odpověděla Rose s pláčem. "Nechal? Já tě přece nikde nenechal" "A co to tvoje povyražení? Co ten tvůj odpočinek ode mě" Teď už křičela. "Tebe jsem nikdy neopustil a nikdy neopustím, Rose, já tě nikde nenechal, to se ti muselo zdát." Pane bože, on má pravdu, vždyť to byl jen sen. "Promiň Doktore, ten sen byl tak živý, že jsem se bála, že je to skutečnost, mělo mi být jasné, že bys mě nikdy neopusti, zlobíš se?" Omluvila se provinilá Rose. " Samozřejmě že se nezlobím, naopak jsem rád, že naše první hádka byla o takovou maličkost" Odvětis se svým kouzelným úsměvem Doctor a natáhl se k Rose, které vtiskl vášnivý polibek a ten potom přerostl ve vášnivý usmiřovaví sex.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maigreur-M Maigreur-M | Web | 22. dubna 2012 v 20:00 | Reagovat

Ahoj, můžu tě poprosit o hlas v anketě, pro Maigreur-M http://i-belive-in-perfection.blog.cz/1204/1-kolo-sonb-zaciname#komentare

2 Nicole Nicole | 11. září 2013 v 22:49 | Reagovat

Žeru tvoje povídky, jsou super :) Jen tu poslední větu sis podle mě mohla odpustit...

3 CherryPie CherryPie | Web | 15. října 2014 v 17:37 | Reagovat

On ji tam nechal xD

4 Accuracy Accuracy | 26. října 2015 v 17:51 | Reagovat

Ty hrubky, to je hrůza. A ten děj, to je jako co? Tohleto má hodnocení na FF Deníku 50 %? Tohleto je průměrná povídka? No, tak to na ty, co nemají aspoň 80 %, ani nebudu klikat.
Jak Doktor brobouzí Rose, to bych chtěla moc moc vidět. Stálo by to za to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama